• DĚKUJI ZA POCHOPENÍ...

Listopad 2014

Čas na změnu...

1. listopadu 2014 v 20:48 | Amanda
Ahojky,
takový ten pocit, když rozhlásíte, že pokračujete v blogování a neuděláte pro ten blog vůbec nic....

OMYL! Celé prázdniny jsem společně s Lillen M. Blake tvořila. Dobře, tvořila hlavně Lillen a já byla věčně nespokojená, ale nakonec se nám to podařilo. (Ještě jednou moc, moc, moc MOC děkuju :) )

Určitě se ptáte, co to vlastně vůbec je. Je to jednoduché...stěhuju se.
Ale snad jako jediná to není na blogspot. A přestože mě blog.cz občas nehorázně štve....viz menu, ještě to s ním zkusím.

Proč ale měním blog?!

Myslím, že i já jako osobnost jsem se změnila a dovoluji si říct, že k lepšímu. Tak jako tak, už jsem asi vyrostla z vílího království. Kdysi jsem v jednom článku psala, že bych chtěla, aby můj blog měl někdy nějakou úroveň. Možná právě nastal čas udělat ten zlom. Neříkám, že se mi to povede, ale zkusím to. :)

Ale i když jsem založila nový blog, nemám srdce tenhle smazat. Právě naopak, některé střípky bych si ráda vzala s sebou. Je to jako stěhovat se do nového bytu, koupíte si nový nábytek, závěsy a rohožku, ale přesto si tam dáte i starý čajový servis po babičce, který máte rádi, jste na něj zvyklí a nemáte to srdce ho vyhodit...

K takovým článkům určitě patří recenze, protože nad těmi jsem strávila hodiny a hodiny. To samé články o zumbě, dojmy ze světa knihy, některé jednorázovky a další.

Moc by mě potěšilo, kdybyste na ně mrkli i přesto, že už jste je třeba v minulosti četli. Některé plánuju je přepracovat. Hlavně tu zumbu, protože krom té stávající jsem vyzkoušela i latinskou. Chtěla bych těmto článkům dát nějaký formálnější vzhled.

Budu moc ráda, pokud mě budete stále podporovat svými komentáři. A i když jsem teď byla hodně neaktivní, všechno to doženu.

Nyní mě najdete zde:

amandiny-zapisky.blog.cz


Vaše Amanda