• DĚKUJI ZA POCHOPENÍ...

Říjen 2014

Slza - Lhůta záruční

26. října 2014 v 16:37 | Amanda
Ahojky,
po dlouhé době jsem opět tady. Ohledně blogu mám teď plánovní ve velkém měřítku, ale dříve nebo později se dočkáte...snad. :)

V tomhle článku bych chtěla podpořit začínající skupinu Slza a jejich první písničku: Lhůta záruční.

Pokud někdo z vás aktivněji sleduje youtube, tak už jste mohli o zpěvákovi slyšet pod jeho youtuberským jménem Hoggy.
Kdyby se chtěl někdo dozvědět víc, určitě si projděte jeho youtube channel.

Ale teď už písnička...Vaše Amanda

Aneb když věci vyzní jinak než mají...

17. října 2014 v 20:41 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Zdravím vás,
přestože mě zítra čeká perný den, konečně jsem se dostala k dlouho očekávanému tématu.

Co bude s tímhle vším? Pár týdnů zpátky jsem si prošla takovou menší pisatelskou krizí...

Ale ať po sobě čtu ten článek kolikrát chci, nějak mi není jasné, kde říkám, že končím a tečka....Dovoluji si citovat se:

"Jako blogerka z mého pohledu jsem se u vás zapsala hlavně jako upřímná. A to jsem taky vždycky byla...Nikdy jsem si nemyslela, že se dostanu do bodu, kdy tohle budu chtít. Byla bych ráda, kdyby jste se vyjádřili, co si myslíte o mně, jako osobnosti, člověku a blogerce, taky jaký názor máte na můj blog a mou "tvorbu"....Po případně, co vás tady baví a chtěli byste, aby s tím blog pokračoval? Co byste změnili?

Píšu pro vás....psala jsem pro vás....budu psát pro vás?"


.....Mým cílem nebylo vám oznámit, že končím...to by vypadalo asi trochu jinak. Chtěla jsem znát váš názor, po případně co byste změnili, aby blog mohl být lepší a mělo tak smysl dál pokračovat. Já nepíšu pro sebe, ale pro vás a pokud po 14-ti dnech mé neaktivity přijde 1 člověk, tak je asi něco špatně. Chci docílit toho, aby vás to bavilo číst, ne abyste cítili povinnost to číst...

No každopádně, když mi potom přišly komentáře typu: Jestli skončíš, je to tvoje věc/je to na tobě.....Tak teď moc nevím co si o tom myslet. Každopádně teď jsem si udělala celkem jasný obrázek, jak to se mnou vlastně je....a je to hodně smutný obrázek.....

Nebudu dále slovíčkařit, je to tak, jak to je.

Tak jako tak, kolem téhle situace vzniklo velké haló. Na jednu stranu mi v rozhodování hodně pomohla Kate a Majkí. Prostě si říkám, že když už to vyznělo jako konec, jestli bych opravdu neměla skončit? V jednu chvíli jsem o tom uvažovala....

Nebudu vás tady nijak dojímat svými myšlenkovými pochody, každopádně jsem se rozhodla zápisky ještě nějaký čas udržet, nakolik to budu zvládat a jak dlouho, na to vám odpověděť nemůžu, ale pokusím se.

Jestli to oceníte, to nechám na vás.


Vaše Amanda

Nenávidím a miluji (Susan Thomas) aneb pošli to dál...

5. října 2014 v 9:51 | Amanda |  Knižní akce a novinky
Ahojky,
je to už poměrně dávno, co mi na zápisky přišel zajímavý email.

"Ahoj Amando,
ráda bych tě informovala o knize Nenávidím a miluji, kterou jsem napsala pod pseudonymem Susan Thomas. Jelikož začínající autor tvrdou skývu chleba má, snažím se ji tímto způsobem trošku zviditelnit. Snad mi to odpustíš."

Není třeba říkat, jak těžké musí být začínající spisovatelkou. Této slečně moc gratuluji, že se jí podařilo udělat ten první zásadní zlom. Přestože jsem na email tehdy nereagovala, protože kniha není úplně můj žánr, včera Susan Thomas opět zavítala do mé mailové schránky s prosbou šířit její knížku dál.

Susan Thomas - Nenávidím a miluji

Název: Nenávidím a miluji
Autor: Susan Thomas
Počet stran: 300
Nakladatelství: Alfa-Omega
Datum vydání: vyšlo 2013
Webové stránky ke knize: www.nenavidimamiluji.cz


Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.

Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

První kapitola k přečtení ZDE


Jediné, co mě mrzí, že s tím nepřišla dříve, protože nevím, jestli se tu ještě někdo objeví. :/ Já se k tomu ještě hodlám vyjádřit, jen nevím kdy...

Omlouvám se za mírné odbočení. Pokud autorku podpoříte, budu jenom ráda. Těšilo mě Susan, víc pro tebe v tuto chvíli udělat nemohu.


Mějte se krásně,
vaše Amanda