• DĚKUJI ZA POCHOPENÍ...

Hned zveřejnit....naposled?

26. září 2014 v 20:03 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Po dlouhé době vás zdravím,

přestože tohle není můj styl, musela jsem se k tomu uchýlit. Jsou to už dva roky a nějaký ten pátek, co tu s vámi jsem. Když se zpětně ohlédnu, mám za sebou pořádný kus práce. Pravda je ale taková, že (jak už jste si asi všimli) můj blog pomalu, ale jistě upadá...


Nebudu vás zdržovat těmi kecy o čase atd., tím nechci říct, že by to nebyla pravda. Jen je prostě těžké se při tolika zájmech věnovat tak časově náročné činnosti jako je blogování. A jak jsem nedávno prohlásila: Život je moc krátký na to, aby člověk stihl udělat vše co musí, natož aby si našel čas pro to, co jej těší...

A je to pravda, den co den mi to život omlácí o hlavu.....Říká se, že těsně před smrtí vám prolétne hlavou celý život. Když se kouknu na začátek mého blogování, je až absurdní, že tu ještě jsem. Můj blog vznikl za zvláštních okolností, ale nikdy jsem jeho založení nelitovala.

Tak jako tak, blog byl založen z jednoho prostého důvodu, a to bylo tvůrčí psaní. Založila jsem ho s tím, že budu psát a právě blog mě usvědčil v tom, že psát neumím...Tragické? Ale vůbec ne...

Po tomto zjštění stále pokračuji, a z mého úhlu to jde od 10 k 5. Není nic, na co bych se zaměřila. Není to hudba, nejsou to knížky, nejsou to filmy....je to všechno dohromady, ale nic pořádně. Nejsem recenzní blog, nejsem ani tvůrčí, tak jaký to má vlastně smysl?

Ať nad tím přemýšlím sebevíc, nic mě nenapadá...

A proto se obracím na vás. Mám-li být upřímná, a to já jsem a budu, za těch 14 dní, co jsem uspěšně všechno skopala jsem bloglovin pověsila na hřebík. Mělo to jeden rázný efekt....nic....ani čárka. O týden a něco se pár z vás ozvalo. (což mě dojalo, že se přišel někdo ujistit, že žiju...)

Jestli jsem ale něco pochopopila, víc než o psaní je blog o čisté spolupráci. A ačkoliv mě to samotnou mrzí, v blogosféře platí jediné pravidlo: "Komentuješ ty u mě, já budu komentovat u tebe"....přestože to neuznávám, funguje to tak. Ale to už tady bylo.....

Myslím, že můžu svobodně prohlásit, že jsem nikdy nikoho komentovat nenutila, nenutím a nutit nebudu. Za tu dobu, co tu jsem, jsem neměla článek, kde bych vás kamenovala za to, že nekomentujete.

Jako blogerka z mého pohledu jsem se u vás zapsala hlavně jako upřímná. A to jsem taky vždycky byla...Nikdy jsem si nemyslela, že se dostanu do bodu, kdy tohle budu chtít. Byla bych ráda, kdyby jste se vyjádřili, co si myslíte o mně, jako osobnosti, člověku a blogerce, taky jaký názor máte na můj blog a mou "tvorbu"....Po případně, co vás tady baví a chtěli byste, aby blog pokračoval? Co byste změnili?

Píšu pro vás....psala jsem pro vás....budu psát pro vás?


Vaše Amanda
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laura Laura | 26. září 2014 v 20:15 | Reagovat

Pokusy o rozmluvení ti to zjevně nezabraly...Řeknu ti to takhle... Když chceš skončit s blogem, tak skonči, je mi jasné že to je tvoje věc a tvůj čas, jenom nechci aby sis myslela nic neumíš a tím že budeš shazovat svou tvorbu z ní neuděláš nic hrozného a neodradíš čtenáře aby tvé věci četli dál nebo znovu (jako se občas já vracím k tvým básničkám).
A to že nikdy u ničeho nevydržíš?
Tak to já taky ne, ale i tak si myslím, že určité moje jednorázovky, popřípadě líčení zase nejsou úplně k zahození... a co třeba tvoje jednorázovky, básničky, projekty, nebo i články o něčem (zmba, piloxing,..) a recenze... ty máš prostě úžasný styl u kterého se vždycky zasměju, dokážeš všechno zajíamvě převyprávět... umět psát se nevyjadřuje zrovna tím že napíšeš knihu nebo třeba 30 kapitolovou povídku (kterou domyslíš a uzavřeš a tak, to je taky skoro kniha).
Takže doufám že si to ještě rozmyslíš, i když jsem ve třetí větě psala že to nechám na tobě...

2 Ellnesa Ellnesa | Web | 27. září 2014 v 13:29 | Reagovat

To jestli chceš skončit a třeba pak i skončíš je jen tvoje věc, ale já bych jako čtenář chtěla, abys zůstala...
Nemůže zmizet další z úkrytů víl, cáklých elfek a blázíků, kteří nerozumí realitě...

3 Majkelina Majkelina | 27. září 2014 v 15:20 | Reagovat

Ahojky :)
No, já o končení s blogem nemám právo nic říkat. :D Sama jsem to nezvládla. Na druhou stranu je pravda, že tvůj blog je poslední kam chodím pravidelně a když se k tomu dokopu, tak i komentuji. Co je na blogu nejlepší? Ty. Ano, je to tak. Na blog chodím, protože jsi báječný človíčk, který má úžasné názory a dělá úžasné věci. Hned po tobě mám na blogu nejraději básničky, ale těch tu bohužel v poslední době tolik není. A všechny projekty, které děláš, nebo se jich účastní mě baví. V poslední době je to hlavně Dračí doupě.
V každém případě, ať se stane co se stane, budu tvou mailovou schránku dále bombardovat vzkazy. Mě se nezbavíš.
Majkelina :)

4 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 27. září 2014 v 19:36 | Reagovat

Je celkem smutný, že nad tím i uvažuješ, protože tvůj blog mám ráda, i když nejsi nejaktivnější. Ale máš dobré články a zaměření přece mít nemusíš. Prostě všeobecný blog a je to vyřešený :D Ale volba je na tobě. Já jen abys věděla, že pár z nás tě mají rádi a tvůj blog navštěvují rádi. :-)

5 Kate Kate | E-mail | Web | 27. září 2014 v 19:45 | Reagovat

Takže jsi se k tomu nakonec rozhodla... :( Co už, alespoň ti tedy odpovím na tvé otázky:

Já plně souhlasím s Laurou... Pokud chceš skončit, je to samozřejmě tvoje věc. ;) Já už jsem ti svůj názor poslala v mailu. Tedy, alespoň okrajově. ;) Nicméně, byla by to škoda.

Abych byla upřímná... Poslední dobou taky často přemýšlím o tom, jestli mám skončit, nebo ne. A taky si myslím, že můj blog začíná jít od desíti k pěti, protože moje zaměření se poslední dobou stává stejné, jako je to tvoje, jak ty říkáš, ale to je teď fuk.

Nemyslím si, že tvůj blog jde od desíti k pěti, jen prostě teď momentálně nemáš tolik času a třeba ani chuť se o něj pořádně starat. ;) Já taky ne, i když to tak asi nevypadá. ;)

A teď ty tvoje otázky. :D

Co si myslím o tobě jako o osobnosti, člověku a blogerce? Jsem si jistá, že už jsem ti nespočetněkrát řekla, jak moc jsi tě vážím, a jak jsi pro mě úžasná. Moc jsi mi pomohla, a já ti za to budu nadosmrti vděčná. :) Obdivuji tě, a fakt bych se s tebou jednou chtěla setkat! :) Čím dříve, tím lépe, ale tak nějak začínám nabývat dojmu, že v delším časovém horizontu je to nereálné... Ale to už jsem zase někde jinde, zpátky! :D

Můj názor na tvůj blog a tvoji tvorbu... Tvůj blog je se mnou dá se říct od mého začátku, ani si nepamatuji, jak dlouhou už ho znám, a neskutečně mi přirostl k srdci. Je to jeden z mých nejoblíbenějších, a můžu říct, že je to úzký kroužek. ;) Dostaly se do něj pouze tři blogy, za celé dlouhé dva roky a něco, z toho jeden už je v nenávratnu, takže... :(

A tvoje tvorba. Nemyslím si, že psát neumíš. Psaní není jen o povídkách. ;) Tvoje básničky jsou úžasné, nemluvě třeba o Dračím doupěti... I když recenzí tu není mnoho, ráda je čtu. Tvůj styl je prostě jedinečný, a ty vtipné poznámky! :D Rozhodně tedy slovo "tvorba" nedávej do uvozovek, nezaslouží si to. ;) Tím jsem asi odpověděla i na další otázku - i když ne tak docela. Baví mě tu úplně všechno, protože - a teď se budu zase opakovat - tvůj blog prostě miluju. :)

Co se týče toho, zda chci, aby blog pokračoval, asi stačí jediné slovo bez dalšího komentáře: ANO! :) Byla by škoda, kdybys nám zmizela. ;) A žádné změny bych nedělala, to by to tu ztratilo to kouzlo, které pro mě Zápisky mají. :)

Na závěr chci jen dodat, že doufám, že pokud se nakonec přece jen rozhodneš blog zrušit, či co máš vlastně přesně v úmyslu, tak zůstaneme v kontaktu, protože - jak už jsem řekla - jsi úžasný člověk! :)

Jak řekla Majkelina - Mě se nezbavíš! :D

Měj se krásně,
Kate

6 Kate Kate | E-mail | Web | 27. září 2014 v 19:46 | Reagovat

[5]: Upsss, promiň. :D

A ještě jsem zapomněla dodat, že tvůj blog rozhodně nenavštěvuji proto, abys u mě komentovala. :P

7 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 28. září 2014 v 21:48 | Reagovat

Je to tvoje věc a tvůj čas, jak už napsala Laura... Pokud opravdu chceš, tak skonči... Ale rozhodně by mě tvé rozhodnutí mrtelo, protože tvůj blog mám ráda stejně jako tvoji tvorbu. Vždyť píšeš úžasné básničky a třeba Dračí doupě je taky senza projekt :). A myslím, že nevadí, že tvůj blog má takové "všeobecné" zaměření.
Ty na mě osobně působíš jako hodná a upřímná holka, mám tě ráda jako dobrou blogerku :).

8 Eamane Eamane | Web | 29. září 2014 v 17:13 | Reagovat

Včera jsem přečetla tento článek a vůbec jsem nevěděla, co ti na to napsat. Ne, že bych dnes byla o něco moudřejší, ale napsat ti k tomu něco chci ...

Pokud se na blogu necítíš, nevíš jak dál, nevíš co dělat, určitě se nenuť. My bychom byli samozřejmě rádi, kdybys tu s námi byla, ale k tomu mi tě přinutit nedokážeme. Někdy pomáhá nový blog, někdy to přijde úplně samo ....
A tvoji upřímnost mám ráda a hodně si jí cením :)

9 Lillen Blake Lillen Blake | Web | 29. září 2014 v 17:15 | Reagovat

Bohužel, taky jsem se přesvědčila, že to tady funguje "koment za koment" - a taky mě to štve.

Já mám tvůj blog ráda - a jestli sem nechodím tak často, tak je to jen proto, že mi s maturitním ročníkem ubylo času.

Na mě působíš jako fajn človíček - a URČITĚ SE NEMĚŇ, Buď taková, jaká jsi.

Mně tu nechybí nic. Prostě piš, co tě baví, tak je to nejlepší.
Máš skvělé recenze, skvělé citáty, a zajímavé články - o zumbě, a tak... :)

Fakt, já jsem tu spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama