• DĚKUJI ZA POCHOPENÍ...

Duben 2014

Dračí doupě - Postavy

27. dubna 2014 v 17:59 | Amanda |  Dračí doupě
Ahojky,
tak to tady máte, i když jsem původně chtěla větší výběr, zjistila jsem, že moc vhodných postav pro Dračí doupě není. Samozřejmě jsem našla spoustu fantasy bytostí, ale nebyla jsem si jistá, jestli by některá z vás měla zájem hrát za zlobra, barbara, trolla nebo třeba trpaslíka...Slovo úvodem:

Vítejte v Dračím doupěti,
nyní vám budou představeny 4 postavy, ale jen jedna z nich bude hrát. Která, to je na vás..

Každá postava má svůj příběh, a protože je to Dračí doupě, budeme se držet původní myšlenky. To je však jediné, co vám k tomu prozradím.
Charaktery jsou pouze 4, bohužel. Klidně přijímám i návrhy z komentářů, pokud by se vám žádná nelíbila, ale snad alespoň jedna by se mohla zavděčit vašim nárokům.

Momentálně volíte tak trochu naslepo. Musím vám říct, že jsem si s tím dala vážně práci a každá postava má vlastní příběh i zápletku, její rozzuzlení je pochopitelně na vašich volbách a rozhodnutích.MISS BLOG 2014

26. dubna 2014 v 22:08 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Zdravím vás,
určitě jste si toho všimli, a pokud ne, tak vám to říkám tady a teď.


Stránky blogu uspořádaly MISS BLOG....Dračí doupě - Úvod

21. dubna 2014 v 12:40 | Amanda |  Dračí doupě
Zdravím vás,
takže, vypadá to, že jsem se odhodlala k nějaké tvorbě.

Tento nápad nosím v hlavě už pár let, vtip je v tom jej zorganizovat, otázkou zůstává, víte co je Dračí doupě?Členství v Klubu básníků

20. dubna 2014 v 11:23 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Zdravím vás,
je to sice hodně dávno, ale poslala jsem přihlášku do klubu básníků. Tehdy, když jsem dotazník psala, do kolonky věk jsem uvedla 14....nenechte se vyvést z omylu, už je mi 15, bohužel.

Těžko říct, co jsem si myslela, když jsem se tam hlásila. Sami dobře víte, že těch básniček moc nemám. Tímto bych chtěla poděkovat adminkám klubu básníků, že se mě i přes to rozhodli přijmout a vynasnažím se psát básničky častěji. Bylo by fajn, kdyby mě to posunolo dál a inspirovalo mě to k další tvorbě.

Všichni, co si myslíte, že vaše básničky za něco stojí, rádi píšete a chtěli byste svou tvorbu prezentovat veřejněji (nebo jak to jinak říct), stránky klubu básníků naleznete ZDE.

Nyní si hrdě do menu vyvěšuji ikonku:Původně jsem chtěla i do klubu pisálků, ale potom, co jsem si v pravidlech přečetla, že nesmí být moc "ostrá" kritika, tak jsem to zabalila, protože já jsem hodně upřímná, ale nemyslím to zle, ale prostě by to mohlo vyznít špatně a ne všichni to dobže snáší.

Co se básniček týče, mám to stejně, ale poezie je něco, co každému vyzní trošku jinak, každý si v tom hledá vlastní myšlenku, vlastní rytmus a melodii. Není to o tom, si sednout a dělat čárky za každý ne úplně dokonalý rým. A někdy se básnička prostě nemusí rýmovat, hlavně že má myšlenku. :) Rozumí mi někdo? Já se v tom začínám mírně ztrácet....

Tak jako tak, těším se, že poznám nové blogy, jejich adminy a tvorbu a kdo ví, třeba někoho zaujmu i já, ale to je ještě daleko. Teď by to chtělo vymyslet nějakou, ne moc depresivní básničku.....(opět se nechám inspirovat vašimi komentáři. :) )


Vaše Amanda

Tak tedy vše nejlepší....

16. dubna 2014 v 21:02 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Zdravím vás,
sama jsem tomu nemohla uvěřit, ale málem jsem zapomněla. Ještě, že jsem si to vyvěsila do menu. A tak...

Mému blogu byly dnes dva roky. :)


Je neuvěřitelné, že už jsem tu s vámi dva roky....už celé 2 roky, čtu, komentuju a píšu. Je to strašně fajn pocit, když si vezmu, že jsem začínala takřka z ničeho a teď můžu hrdě prohlásit: Tohle je můj blog!

TAK TEDY VŠECHNO NEJLEPŠÍ MÉ DRAHÉ ZÁPISKY, přeji vám co nejvíce komentářů a článků a hlavně, ať se vám vzpamatuje adminka.....

Možná by bylo na místě poděkovat i vám, milí čtenáři, protože bez vás bych už tu nebyla. Děkuji vám za všechny povzbudivé komentáře i upřímnou kritiku. Za to, že jste tu pro mě, a že si (snad i) rádi přečtete, to co mám na srdci, a i když jsem občas děsná a někdy vážně umím lézt na nervy, vracíte se. :)

Patří vám za to mé velké DÍKY

Vaše Amanda

Co dál...?

9. dubna 2014 v 16:52 | Amanda |  Má slova a jiné info...
Ahojky,
přišla jsem na jednu zásadní věc a to, že za duben jsem vydala 1 článek.....jeden.....a předtím to není o moc lepší.

Moc mě to mrzí, ale na blog prostě nezbývá tolik času jako kdysi.

Miluju blogování a nikdy mě nic nepotěší jako to, když otevřu schránku mailu a tam na mě vyskočí 10 nepřečtených zpráv s předmětem: Nový komentář na blogu.

Však otázkou zůstává, co by jste chtěli komentovat? Na vlastní tvorbu mi nezbývá čas, básniček píšu málo, recenze zabírají hrozně moc času a většina lidí to ani nečte, protože danou věc ještě třeba nečetli nebo neviděli, citáty jsou fajn, ale nic moc k tomu není, úvah mívám v docela hodně, ale takové dost zmatené, na to, aby se to dalo hodit na papír, povídky nepíšu, do projektu se nikdo nehlásí, co se témat týdne týče, tak mě většinou moc nezaujmou....

Co teď? Nechci blog zastavit a už vůbec ne zrušit.

Pokud máte někdo nějaký tvořivý projekt nebo soutěž, dejte vědět...možná bych potřebovala něco, co by mi vrátilo tu chuť psát...

Samozřejmě přijímám i jiné návrhy na články, recenze atd....

Děkuji za pozornost,

Amanda

Kytička aneb výzdoba třídy

2. dubna 2014 v 19:36 | Amanda |  Ze školních lavic
Ahojky,
takže dneska něco z naší třídy. To jsme takhle dostali úkol si vyzdobit třídu. Tak holky zašly do ikei a nakoupily rámečky a tak...a kytky na okno. Řekněme, že kytičkám pobyt v naší třídě moc nesvědčil....

(poznámka: Za kvalitu všech fotek ručí Lauřin HTC evo 3D)

PŘEDTÍM:
POTOM: