• DĚKUJI ZA POCHOPENÍ...

PPJ - Andělský smích

26. července 2012 v 9:00 | Amanda |  Píšu pod jménem
Ahojky,
tak je tady další článek k projektu PPJ. Mým tématem byl Andělský smích.
Článek se vztahuje dvěma hlavním hrdinům z Knihy Michaely Burdové, Křišťály moci a to k Sorganovi a Terien. Článek dost vyzrazuje konec KM, tak pro ty kdo knihu ještě nečetl bych nedoporučovala číst ani toto.

Andělský smích
Naposledy se ohlédla a jejich pohled se střetnul. Byla mu velmi vděčná a jeho modré oči jí dodávaly klid a jistotu. Otočila se zpět a jemnými krůčky se přibližovala blíže k chatrči. ,,Reynár" rozkřikla se. ,,Ukaž se mi" její hlas jí skály vracely dlouhou ozvěnou.
Najednou uslyšela skřehotavý smích. ,,Tady jsem princezničko, jen pojď blíže." Terien se odhodlaně vydala vpřed přímo k čarodějnici. Její plavý závoj vlasů za ní zuřivě vlál a její chůze byla sebejistá. Chtěla to udělat. Musela to udělat.
,,Vím moc dobře, proč jsi tady princezničko" zasmála se. ,,Svou oběť znáš, ale nebude to tak jednoduché" řekla lstivě a zašklebila se. ,,Co to mě chceš?" řekla a ruka jí sjela k opasku, kde jí visel měšec. ,,Pche, peníze nepotřebuju" odfrkla si. ,,Ale mám ráda výzvy. První, ti ale musím položit důležitou otázku, proč bych to měla dělat? Chceš ho přivést zpět a co z toho budu mít? Jen vyčerpané síly nic víc." rozkřikla se. ,,Co mi můžeš nabídnout?"

Terien nevěděla co říct. ,,Dobrá, zeptám se ještě jednou. Proč ho chceš přivést zpět?" jako by to už dávno nevěděla pomyslela si Terien a vyhrkla. ,,Miluji ho" její slova se rozezněla v ozvěně. Reynár se rozesmála. ,,Ubohý cit. Jen pro to chceš obětovat svou část duše? Pro lásku? Taková malichernost. Dobrá, pomůžu ti." v Terieniných očích se objevila naděje. ,,Ale" pokračovala. ,,mám podmínku. Jak už jsem řekla, mám ráda výzvy. Ve světě mrtvých je mnoho duší. Pokud najdeš svého milovaného do limitu přesýpacích hodin." pohlédla na hodiny ležící na stolku. ,,Jejich čas je čtvrt hodiny. Do té doby jej musíš najít a dát mu část své duše, pak se oba vrátíte mezi živé. Ale pokud ne, tvá část duše připadne mě a z tebe zbude jen tělesná schránka bez citu." zašklebila se. ,,Přijímáš mou nabídku?" skoro bez rozvahy Terien kývla.
,,Dobrá." věnovala jí jeden ze svých úšklebků.

Pokračování příště...
Vaše Amanda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 26. července 2012 v 19:00 | Reagovat

další,prosím prosím prosím pěkně koukám(sice ve zradě temného elfa bylo o jedno prosím míň,ale já prosím ještě víc než Neilin tenkrát o slzičkový náramek :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama